Dziecko na głowie psa

Kategoria: Wydarzenia 427 0

Kiedy w domu pojawi się pies, wystarczy odrobina nieuwagi, aby wszystko stanęło na głowie. Warto więc poświęcić trochę czasu na szkolenie i przyswojenie cenny informacji. Każdemu przyda się odrobina dyscypliny i świadomości, że pies to duże zmiany, poniżej szczegóły.

Fantastyczne możliwości przygotowania się do relacji pies – dziecko, dają warsztaty dla rodziców. Gdy pojawia się nowy domownik, świadome działanie jest niezbędne. Seminarium „Dziecko i pies” przeznaczone jest dla tych , którzy maja już czworonoga, a spodziewają się dziecka lub decydują się na psa za namową dzieci i chcą zadbać o prawidłowe relacje.

bul

   Tematyka obejmuje właściwą komunikację, rozpoznawanie zachowań i postaw psa. Pokazuje jak angażować dzieci w proces wychowania i uczy zachowań bezpiecznych. Seminarium zapoznaje też z takimi podstawami jak żywienie psa, dbałość o jego zdrowie i higieniczny tryb życia. Uczy pozytywnego wychowania i wspierania aktywności fizycznej.

   Udział w takim szkoleniu jest przejawem niezwykłej odpowiedzialności. Dlatego ,że to od dorosłych zależy przyszły spokój i bezpieczeństwo rodziny.
Organizatorem jest Psia Edukacja – Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów. W warsztatach uczestniczą psy kynoterapeutyczne. W zajęciach nie biorą udziału dzieci, natomiast na potrzeby ćwiczeń wykorzystywany jest fantom dziecięcy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis