Emocje na smyczy

Kategoria: Wydarzenia 345 0

Twój pies na Ciebie patrzy. Szkolenie z psich emocji, to przepustka do wychowania psa. Trening psa musi odbywać się przez świadomego konsekwencji działań właściciela. Jeśli chcesz właściwie dobierać emocje, którymi karmisz psa koniecznie zapoznaj się z wydarzeniem poniżej.

Bardzo ciekawe wydarzenie będzie miało miejsce już niedługo , bo 18 kwietnia. Jest skierowane do właścicieli psów oraz osób zajmujących się zwierzętami. „Zarządzanie emocjami w pracy z psami” to warsztaty, które powstały z potrzeby zrozumienia psów i ich zachowań, dla lepszego wzajemnego kontaktu.

dog

   Spotkanie nie przewiduje udziału psów, ma formę teoretyczno-praktyczną. Najpierw musi się nauczyć człowiek, by mógł przekazać tę wiedze dalej. Dobry wychowawca musi być cierpliwy, opanowany i spokojny. To priorytety, które na trudnym etapie wychowania będą motorem działań psa. Człowiek musi panować nad własnymi emocjami, by mógł prawidłowo zapanować nad psem. Wzajemny kontakt nie może powodować zaburzeń i negatywnych emocji. Relacje muszą być obfite w pozytywna energię i wzajemne korzyści.

   Te warsztaty to już druga edycja. Startują w sobotę 18.04.2015roku, przewidziany czas to 9.00-18.00. Organizowane są przez Szkołę Komunikacji Psów i Ludzi – Psia Edukacja w Warszawie. Spotkanie poprowadzi psycholog psów oraz trener psów i zoopsycholog.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis