Importowane zabawki z Chin dla psa

Kategoria: Akcesoria 511 0

Niesłusznie chińskie produkty skazywane są na potępienie, przecież nie każdy towar z Chin jest wątpliwej jakości. Wraz z jakością idzie cena, więc równie dobrze można stwierdzić, że te tańsze zabawki dla naszego czworonoga też nie są dla niego bezpieczne.

Towar z Chin, czyli zabawka z Chin nie jest wcale taka zła

Chiny niestety kojarzą się nam, powiedzmy z niedobrym traktowaniem psów, jednak ostatnimi czasy wszystko zaczęło się zmieniać, odkąd wprowadzano tam politykę jednego dziecka, Chińczycy traktują psa jako zastępstwo kolejnego potomstwa, co za tym idzie, same zabawki importowane z Chin dla psa, są lepszej jakości. Nie możemy tu jednak uogólniać, nie każdy towar z Chin jest jak najlepszych lotów. Chcąc mieć dobrej jakości, jakikolwiek towar musimy za niego trochę więcej zapłacić, jednak na pewno mniej niż w Polsce.

piłeczka pies
źródło: pixabay.com

Nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, że nawet nie importując towaru z Chin, w naszych domach większość rzeczy nie jest zrobiona made in china, jedyne co różni te towary to cena i firma. Importując zabawkę dla swojego czworonoga, trzeba po prostu, sprawdzić dokładnie, z czego jest ona wykonana i dowiedzieć się czegoś więcej na temat producenta, ktoś teraz powie no dobrze, ale ja nie znam chińskiego, to nie jest wytłumaczenie, w samym internecie znajdziemy wiele tłumaczy, które w bardzo szybki i prosty sposób wytłumaczą nam bardzo dokładnie wszystko, co jest tam napisane.

Jakie zabawki każdy pies mieć powinien?

Podstawowymi zabawkami dla psa są piłki i gryzaki. Najlepszym gryzakiem, który nie będzie dla nas męczący (nie będzie piszczeć) jest gumowy gryzak w kształcie kości, najlepiej, żeby był dość twardy. Piłka natomiast powinna być na tyle duża, by nasz czworonożny przyjaciel nie był w stanie jej połknąć i na tyle mała, aby mógł swobodnie złapać ja w pysk. Piłka i gryzak powinny być wytrzymałe na rozerwanie.

piez zabawka
źródło: pixabay.com

Myślę, że po tym artykule zmienicie chociaż trochę zdanie na temat zabawek importowanych z Chin, albo chociaż jakiegokolwiek innego towaru z Chin. Szkoda, że wszyscy patrzą na chińskie produkty przez pryzmat chińskich marketów, których wszystkich jest pełno.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis