Pies w wielkim mieście

Kategoria: Wydarzenia 609 0

Szkolenie psów może przybierać różne formy i tematykę. Cel przeznaczenia psów powinien definiować sposób wychowania i szkolenia. Indywidualne podejście do psa, pozwala wykształcić w nim potrzebne cechy i zachowania. Psy żyjące w mieście narażone są na różne zagrożenia dlatego sprawdźcie nasza  propozycję.

Ciekawostką jest szkolenie tematyczne dla psów. Przeznaczone od 6 miesiąca życia. Kurs „Pies Warszawiak” startuje 18.04.2015 roku. Trening ma na celu przysposobić psa do życia w mieście. By aktywność była bezpieczna i bezstresowa. Zajęcia odbywają się w Warszawie.

buldo

Miasto, w którym panuje ciągłe zamieszanie i hałas jest idealne dla takich działań. Przy nim każde inne będzie wydawało się spokojniejsze i mniej groźne. Udział psa w takim szkoleniu, będzie wspaniałym doświadczeniem. Zapewni mu rozrywkę, ale i bardzo ważna lekcje życia. Ruch uliczny, tłok ludzi , czy spotkania z innymi zwierzętami to wszystko na co pies musi być odporny. Pies powinien wiedzieć jak się zachować na ulicy i czuć respekt przed nadjeżdżającym autem, czy tramwajem. Podstawą szkolenia jest budowa trwałego zaufania między właścicielem, a psem. Jest to fundament w pokonywaniu trudnych sytuacji, dzięki któremu pies z bezgranicznym oddaniem przyjmie każde polecenie.

Start 18.04.2015 roku. Zajęcia odbywają się na terenie Warszawy. Mają formę 9 lekcji, 60 minutowych z doświadczonymi instruktorami. Kurs prowadzi Szkoła dla Psów Azorres z siedzibą w Warszawie. Częstotliwość zajęć jest dostosowana do indywidualnych możliwości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis