Psie przedszkole

Kategoria: Wydarzenia 148 0

Jeśli macie szczeniaczki, chcecie , aby w przyszłości były grzeczne i nie sprawiały większych problemów, to zajrzyjcie do naszego artykułu. Tutaj znajdziecie informacje o ciekawym szkoleniu.

buldog

   Dnia 11 kwietnia 2015 roku odbędzie się szkolenie dla szczeniaków. Szkolenie przeznaczone jest dla psiaków do 4 miesiąca życia. Głównym celem jest wprowadzenie psiny do środowiska, w którym będzie przebywała. Nauka zachowań i podstawowych komend. Szkolenie również jest bardzo pomocne dla właścicieli. Uczy jak mają podchodzić do wychowania i jak właściwie traktować psa, by nie zaburzyć relacji.

   Właściciele nauczą się co wolno , a czego nie. Jak reagować na niechciane zachowania i jakich zasad przestrzegać. Dla prawidłowego wychowania, zarówno pies jak i właściciel muszą być konsekwentni w działaniu. Systematycznie przestrzegać zasad. Jasność reguł jest wyznacznikiem dalszych relacji.

   Kluczowe lekcje dla szczeniaka to nauka czystości, opanowania emocji i posłuszeństwa. Psie przedszkole to miejsce gdzie pupil nauczy się przebywać z innymi psami i ludźmi. Co pozwoli w przyszłości lepiej kontrolować jego stosunek do napotkanych zwierząt. Dodatkowo zrozumie lepiej otaczający świat i nie będzie się bał poruszania w miejskiej przestrzeni.

buldogs

   W zajęciach mogą brać udział całe rodziny. Jest to istotne szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Ważne jest dla obustronnego rozwoju, by i dzieci i psy rozwijały się w harmonii i wzajemnym zrozumieniu.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele.

Szkolenie rozpoczyna się 11.04.2015 roku w Szkole dla Psów – Azorres, w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis