Ufaj psiej intuicji

Kategoria: Ciekawostki 1 093 0

Dzielisz pasje z psem, np. wspólnie biegacie, pływacie, trenujecie frisbee ? Dziel z nim również miłość, to Was zbliży jeszcze bardziej do siebie. Połączy Was wspólne zamiłowanie i przyjemnie spędzony czas.

Miłość burzy wszystkie mosty, obala granice i stereotypy, ma wielką moc, może przenosić góry. Miłość może budować mosty i nie potrzebuje do tego zgody i pochwał społeczeństwa. Miłość jest ponad wszystkim. Wolna od zakazów i barier rzeczywistości, uderza z mocną siłą . I choć czasy się zmieniają ona wciąż zniewala i powala z nóg niejednego.

sen

A teraz wyobraźcie sobie, że Ty i Twój pies pokochacie tą samą osobę. A może zamiłowanie psa zwróci Twoją uwagę ku komuś. A może bardzo chcecie kogoś bliżej poznać, ale trudno jest zrobić pierwszy krok? Nawiąż kontakt z psem niech połączy Was wspólna miłość. Niech połączą Was wspólne zainteresowania. Reszta sama się ułoży.

Oto historia buldoga francuskiego i jego pani. Na pewno słyszeliście o podrywie na pieska, ale czy sprawdzaliście już jego efektywność? Tutaj jedna z sytuacji, które odmieniły życie psa i jego pani. Buldog francuski, jako pies towarzyski lubi dużo przesiadywać , ale mało chodzić. Dlatego jakoś spaceru zależy od ilości spotkanych i poznanych wszelkich istot żywych, a nie przebytych metrów. No i ważne , aby nie było za gorąco, wysoka temperatura automatycznie wyłącza aktywność buldoga. Tak, więc Monika wyszła na spacer z buldożkiem, po drodze poznali kilka psiaków i parę osób z osiedla. W drodze powrotnej buldożka była już zmęczona, ale i zadowolona. Postanowiła rozłożyć się na środku chodnika, utrudniając każdemu przejście tego odcinka. Rozbawiona młoda właścicielka zaczęła do niej mówić, a ta słodko na nią patrzyła z oczami mówiącymi-zanieś mnie do domku, już mi się nie chce chodzić. Całą sytuacje widział pewien chłopak, który podszedł do nich i pogłaskał Klarę, a ta niespodziewanie wstała i jak strzała zaczęła go obwąchiwać. Kiedy ten już odchodził natychmiast ruszyła w pogoń za nim i nie zwolniła ani przez chwilę. Buldog francuski wskazał wyraźny kierunek swojej pani i zmusił do dłuższej rozmowy. I tak oto od jednego spaceru się zaczęło. Każdy kolejny zbliżał młodych do siebie. A Klara czujnie wszystko obserwowała, kiedy trzymali się za ręce kładła pyszczek na splecionych dłoniach, jakby na znak absolutnej akceptacji i doskonałego wyboru. A psy przecież znają się na ludziach.

intui

Ta historia jest prosta, ale bogata w rezultaty. Powstała w naturalnych okolicznościach, bez żadnego zamysłu. Jeśli macie psa lub chcecie poznać kogoś kto go ma, śmiało działajcie i zaufajcie psiej intuicji.
Niech miłość wskaże Wam drogę do szczęścia. I pamiętajcie wspólny język z psiakiem to podstawa sukcesu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis