Zostań lekarzem pierwszego kontaktu

Kategoria: Wydarzenia 386 0

Udzielanie pierwszej pomocy psiakom to nasz obowiązek. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie psów. A jak wiadomo w kwestii zdrowia często decydują minuty. Pomyślcie, czy będziecie potrafili pomóc, gdy zdrowie psa będzie zagrożone. Poniższe szkolenie to doskonałe rozwiązanie.

   Bądź zawsze pierwszy, nie pozwól, aby niewiedza odebrała zdrowie psu. Już 16 czerwca 2015 roku organizowany jest Kurs Pierwszej Pomocy Psom. Psiak narażony jest na wiele zagrożeń zewnętrznych jak i chorób wewnętrznych. Na kursie można dowiedzieć się jak wyciągać kleszcze, opatrywać rany, czy przeprowadzić resuscytacje.

bb

   Ważne jest , aby potrafić rozpoznać chorobę. Odróżnić zachowanie psa , które może wskazywać na jakąś dolegliwość. Udział w takim szkoleniu może również przyczynić się do uratowania obcego psa uczestniczącego w wypadku. Na kursie dostępny będzie fantom do nauki pierwszej pomocy.

   Kurs odbędzie się 16.06.2015 roku, od godziny 10 do 15. Organizatorem jest Psia Edukacja – Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów. Czas na zgłoszenie i uregulowanie opłaty upływa 1 czerwca 2015 r.

ZOBACZ RÓWNIEŻ PODOBNE ARTYKUŁY

Skomentuj wpis